Warsztaty i podróże

Szczegóły

W tym roku ze względu na sytuację na świecie, wszystkie wyjazdy zostały przesunięte w bliżej nie znaną nam przyszłość, dlatego oferty znikają ze strony, jednak zasady, którymi się kieruję podczas podróży pozostają te same:

Jeździmy w miejsca ciekawe, najchętniej tam, gdzie jeszcze nie byłam, chociaż czasami lubię wrócić w to samo miejsce, zabieram wtedy tam znajomych (i czasami nieznajomych). Tu głównie myślę o Gruzji, Teneryfie i Maroko.

Jeżdżę z ludźmi podobnymi do mnie, wyjazdy mają charakter klubowy, towarzyski. Ja coś proponuję, spotykamy się i jeżeli ktoś ma propozycję modyfikacji planu, pochylamy się nad tym i omawiamy. Czasami się nawet dogadujemy.

Są też wyjazdy, które organizuję wspólnie z najlepszym jakie znam biurem podróży – informacje o ofertach pojawią się już niebawem. Tu myślę o wyjazdach na Bali i Hawaje.

Na wszystkich wyjazdach jesteśmy aktywni, praktykujemy jogę, medytujemy (kto chce) i odżywiamy się według zasad, które przyjmiemy na początku. Nie znaczy to absolutnie, że zawsze jest detoks, oczyszczanie, dieta i czołobicie. Wręcz przeciwnie. Jeżeli uznamy, że to jest nam potrzebne i taki jest charakter wyjazdu – to jak najbardziej. Ale jeżeli jedziemy w miejsce słynące z doskonałej kuchni i wyjątkowego wina, to… korzystamy z tego bez żalu, a nawet z radością:)

Podczas wyjazdów dużo się przemieszczamy. Czasami lokalnymi środkami transportu, czasami wynajmujemy samochody, czasami również samochody z kierowcą. Korzystamy z tego co jest. Śpimy często w lokalnych rodzinnych pensjonatach, stronimy od wielkich baz hotelowych. To oznacza, że all inclusive to nie nasz styl. Ale czasami zdarzają się wyjazdy o bardzo wysokim standardzie.Jak w życiu. Czasem tak, czasem inaczej. Każdy wyjazd jest inny.

Plan

Kanaryjskie Tchnienie – joga i medytacja

Przybywamy z wizytą do dwóch kanaryjskich sióstr – Teneryfy i Gomery – u których odetchniemy pełną piersią. Tutaj świeże atlantyckie powietrze spływające z gór i filtrowane przez okazałe lasy wawrzynowe sprzyja głębokim westchnieniom.

Dowiedz się więcej…