Studio Jogi

Zamysł

Moim marzeniem było małe, kameralne studio jogi w ciekawym, niestandardowym miejscu. A ponieważ wszystkie marzenia mi się spełniają, spełniło się i to. W pewnym momencie stałam się właścicielką … groty solnej.

Cóż robić w grocie solnej? Oddychać, oddychać, oddychać. Praktykować spokojną jogę. Medytować. Spotykać się. Organizować ciekawe wydarzenia. Zapraszać wyjątkowych ludzi. I… wiele innych rzeczy.

Tak w wielkim skrócie powstało Studio JOGA NA SOLI.

Podczas ćwiczeń jogi na soli oprócz usprawnienia układu mięśniowego dochodzi do uzupełnienia mikroelementów (za sprawą przebywania w grocie solnej) Zajęcia prowadzone w grocie znacząco redukują stres, uspokajają i zwalniają oddychanie, stymulują umysł, poprawiają pamięć, podnoszą zdolność koncentracji, przynoszą uczucie świeżości i zadowolenia, a przy tym opóźniają starzenie się skóry, wygładzają zmarszczki ale przede wszystkim wzmacniają mięśnie i łagodzą problemy z kręgosłupem.

Nie do przecenienia są korzyści występujące na poziomie fizjologicznym: regulacja systemu hormonalnego, nerwowego, podniesienie odporności organizmu, regulacja krążenia a także zwiększenie pojemności płuc.

To wszystko w kameralnej (7-8 osobowej) grupie, przy kojących dźwiękach szumiącego morza.

Aktualny grafik zajęć znajdziesz tutaj: