Zacznij tutaj

O mnie

Basia Libako – no właśnie co by tu o sobie napisać? Spróbuję, bo jakoś wypadałoby się przedstawić. Kiedyś usłyszałam definicję wszystkoisty – czyli człowieka pozbawionego jakiejkolwiek większej konkretnej umiejętności, łatwo jednak dostrzegającego wybitność u innych – i… poczułam że należę do tego gatunku.

Zachwycam się ludźmi (ale nie wszystkimi), lubię się przemieszczać, i… zdarza mi się prowokować (zwłaszcza kobiety) do tego, żeby ruszyły z tzw. skrzyżowania. Czasami w podróż dookoła świata – czasami w podróż w głąb (i dookoła) siebie.

Kiedyś sobie postanowiłam, że będę pracować w wakacje i wypoczywać pracując, a joga zainstaluje się w tym na stałe. I konsekwentnie to robię – prowadzę zajęcia, jeżdżę po świecie i zamierzam tak dotrwać do późnej starości.

Odwiedzonych Krajów

Zadowolonych uczestników

Widoków zapierających dech

Powodów do radości każdego dnia

Ta strona powstała trochę z potrzeby własnej, trochę zostałam do tego przymuszona różnymi życiowymi powodami. W zasadzie można powiedzieć, że jest to jakiś kompromis między mieć i być. Między musieć a chcieć. Może jeszcze między czymś a czymś, ale nie potrafię na razie tego określić.

Strony powstają po coś. Po co jest ta? Okaże się w trakcie tworzenia, ale ponieważ mam wewnętrzną konieczność gromadzenia pewnych myśli (ubranych w pomysły) w jednym miejscu, niechaj ta strona będzie takim moim „miejscem rozładunku”, w którym znajdą się zarówno moje przemyślenia na tematy różne, jak i wydarzenia, które akurat są na tzw. warsztacie. Propozycje wyjazdów również. Dalekich i bliskich.

Zaglądaj na stronę od czasu do czasu, gdyż zgodnie z moją naturą propozycje prawdopodobnie będą umieszczane w cyklu tzw. skokowym. Czasami nie zamieszczam nic przez dłuższą chwilę, a później nagle ożywiam się na jakiś czas (nigdy nie wiem na jak długo). To nie jest ani dobrze, ani źle. Tak po prostu jest, taki mój rytm.
Zatem… zapraszam:)

Masz pytania?

Skorzystaj z formularza i napisz, postaram się rozwiać wszelkie wątpliwości.